Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych

16 września 2012 23:04

Kadryl - Brązowy medalista Mistrzostw Polski Formacji w stylu standard.

Zrobiliśmy wielki krok w historii tańca na Podlasiu i w Polsce.

Urwaliśmy trzy 2 Jantarowi Elbląg(młodszemu zespołowi). Nie wiem, która formacja, i kiedy zabrała wyższe oceny formacji z Elbląga. Ważne, że złapaliśmy z nimi kontakt, i będą musieli przez najbliższe lata czuć nasz oddech na swoich plecach. Ciężko jest rywalizować polską choreografią z niemiecką. Ciężko jest też wymagać od ludzi tańczących od miesiąca w formacji, by potrafili za każdym razem radzić sobie z dyscypliną ruchu w zespole.

Warto nadmienić, że w lipcu br. 2012 mieliśmy ustalać szczegóły przygotowań do MP, a musieliśmy ustalać komu zaproponować przygodę z tańcem formacyjnym.

Życie.

Pomimo zwątpienia - coś się udało.

Witek  sam się skontaktował. Dominika zwerbowali chłopcy. Malwinę - dziewczyny. Ada szybko łapnęła chaczyk. Ewa, Martyna, Ola, Kuba B., Kuchcik, Łukasz, Żabiuczek - ich też długo nie trzeba było namawiać. Prawie połowa zespołu rozpoczęła pracę w tańcu formacyjnym 7 tygodni przed mistrzostwami w Siemianowicach.

Paulina, Marlena, Madga, Justyna, Karolinka i Karolina, Darek, Grzegorz, Adam, Michał, Kamil i Łukasz - to osoby, które poświęciły wakacje i życie prywatne, żeby coś się udało.

Naukę choreografii skończyliśmy w pierwszy weekend września, a w trzeci walczyliśmy na MP. Wykonując taką pracę, uzyskaliśmy wynik, który daje nam poczucie spełnienia i otwiera drzwi na pracę w kolejnych latach. Na tych mistrzostwach, w finale nie byliśmy w stanie nawiązać walki z Jantarem. Wiemy jednak, że zabrakło nam niewiele.

Jednak coś się udało.

 To były wyjątkowe mistrzostwa. Wielu z nas piąte. Mistrzostwa, gdzie czuliśmy swoje wsparcie, i poczucie komfortu. Mistrzostwa, gdzie byliśmy zespołem, pomimo różnicy wieku, doświadczenia, zaangażowania naszej znajomości, poziomu tanecznego, czy odległości jaka dzieli nasze miejsca zamieszkania.

Pokazaliśmy, że jesteśmy Wunderteamem.

Jesteśmy grupą wspaniałych ludzi, mających pasję - wspólną pasję. Grupą ludzi, która osiągnie jeszcze wielkie sukcesy, w co bardzo wierzymy, i razem z Wami będziemy o nie walczyc.

Trenerzy. 

Justyna&Gracjan

 

formacja kardyl


  

Nowy komentarz

  
 • imię: Julia
  wiek: 15
  klasa: Bst Cla
  wzrost: 165
  tel: 79065886

   

  Poszukuje partnera do tańca.

 • imię: Wiktoria
  wiek: 18
  klasa: E
  wzrost: 170
  tel: 505561898

   

  Poszukuje partnera do tańca.

 • imię: Patryk
  wiek: 22
  klasa: D/C
  wzrost: 177
  tel: 790270087

   

  Poszukuje partnerki do tańca.

 • imię: Dominika
  wiek: 18
  klasa: C/C
  wzrost: 174
  tel: 798618424

   

  Poszukuje partnera do tańca.

 • imię: Anetta

  opis: Koszula - body czarne do łaciny. Wiek 12-13 lat. Bardzo dobry stan.
  tel: 515450914

   

  Sprzedam

Studio J&G on Facebook